Johnnyboy hozzászólása:

Ahoj !
Én élőben néztem a meccset (3/4 csomag tökmag bánta!) - van előnye is az álláskeresésnek ! :rosszulvan:
Naszóval !
A sors kurva igazságtalan ! Mi sokkal többet tettünk a győzelemért, mint a Lángosok ! Viszont ők taktikusabban játszottak, ez meg a mási faktum ! :papir:
Nyomtunk rendesen és éppen egy ilyen alkalomkor ugrott ki Iginla és verte be a vezetésüket ! 0-1
A második harmad további részében sajnos visszaestünk, látszott, megzavarta a csapatot a gól. De két harmad után a kapuraklövések: 30-17 ide !!
A harmadik harmadban nagyon mentünk. Neal szenzációsan rakta fel a bal felsőbe közelről, de mindezt egy nagyon kemény pressing előzte meg, lényegében összeomlasztottuk az albertaiak védekezését. 1-1.
Utána is lendületben voltunk és jött megint Ricsi. Olyan passzt adott, hogy csak lestem ! Luinak meg - hogy, hogy nem - pont ott volt az ütő tolla ! :nyami: 2-1.
Megjegyzendő: Emlékszetek, anno a Ricsi trade-n mennyit sopánkodtunk - a Tampásokkal karöltve ! Nos bátran kijelenthetjük, mi nagyon jól jártunk ! Ricsi előkészítésben zseniális, gyakorlatilag bárkivel gólt tud lövetni ! :hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra:
Ezután jött a Stars-betegség. Visszavettünk, de nagyon és a Lángosok is felébredtek. Megjegyzendő, addig nem sokat csináltak, lényegében (néhány kivételtől eltekintve) csak bekkeltek !! De még ekkor sem volt valami komoly vész.
Csak Grossmann főszereplő lett ! Negatív ! :hisztis:
Az utolsó percben, midőn empty net lett, Robidas a kapu mögött a palánknál izmozott (egész meccsen nagyot küzdött), már seggen ült de nem hagyta magát. Grossmann 1 méterről szemmel verte Iginlát (hol is a helye a védőpár másik tagjának, mikor az egyik a palánk mellett küzd?) és az ő helyén Langkow amolyan megpróbálom hátha stílusban fonákkal beemelte a kapunkba az egyenlítést. Szar lövés volt, de bement ! :siro: 2-2
Majdnem felrobbantam ! A retkes faszba már ! Nem igaz, hogy ilyen úttörő gólt kapunk ! És megint a védelem szarakodik ! Igen, az a védelem, amely nem tudja megtartani az eredményt, pedig nem voltak olyan egetrengető támadások !!
Hosszabbítás. Még el sem helyezkedtem, Grossmann ki. Jogtalanul, de a zebrák barmok, ezt alapból tudjuk. Éreztem, ennek nem lesz jó vége.
Hát nem is lett. Még le sem tette a seggét a büntetőpadra, már jöhetett is vissza. Iginla bevágta, de nagyon ! 2-3
Üvöltöttem ! Bassza már meg, nemigaz, hogy egy megnyert meccset elbukunk !
Aztán az sem igaz, hogy 5 on 3-nál nem tudunk gólt lőni.
Meg emberelőnyből egyáltalán nem !!

Hát feleim, a feladat adott:
1., A védekezést komolyabban kell venni. Amatőr hibákat vétünk, az ellenfél meg belövi. Ez így satnya !! :karomkodo:
2., A PP-nk gyalázatos ! Lövünk eleget, de szinte eredménytelenül. Több játék kellene, több védőfal mozgatás és kijátszott helyzetek. Így csak a másik statisztikáját kozmetikázzuk, de gólt az csak nagyritkán fogunk lőni ! Szóval ez is karcsú !